O FIRMIE

Dostawca i instalator systemów klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła

klimatyzacja-plock.eu

dlaczego my ?

Zapraszamy Was do odwiedzenia nadszej witryny sklepowej. Sprawdzicie co sprzedajemy, a jeśłi znajdziecie coś co Was zaintersuje zapraszamy do kontaktu z działem handlowym

DZiał wsparcia technicznego

Nie jesteś pewien wyboru, szukasz idealnego rozwiązania? zapraszamy do kontaktu.

F.A.Q

Frequently Asked Questions czyli dział pytań i odpowiedzi ...

Obecnie wszsytkie klimatyzatory to pomy ciepła. Można je wykorzystywać również do ogrzewania niezależnie od pory roku.

Klimatyzatory wyosażone w pakiety zimowe bez problemu radzą sobie nawet przy temeperaturze zewnętrznej minus (-) 30 stopni C.

W okrresie gwarancji producent zaleca dla klimatyzatorów domowych minimum dwa razy w roku, dla przemysłowych odpowiednio do zanieczyszczenia częściej. Zapytaj zanim kupisz. 

Rekuperator to inaczej centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła, dzięki której możliwa jest rekuperacja powietrza, czyli zapewnia wymianę powietrza w budynku poprzez wywiewanie powietrza zużytego, a także nawiewanie powietrza świeżego, przefiltrowanego

Tak, Jak każde urzadzenie służące do przepływu powietrza w zależności od jego zanieczyszczenia powinno być dezynfekowane i czyszczone zgodnie z instrukcją producenta.

Wykonuje się je co najmniej raz w roku. Obejmują także – oprócz wymiany filtrów w urządzeniach – czyszczenie wymiennika ciepła w rekuperatorze, czyszczenie kratki czerpni i wyrzutni, a także sprawdzenie poprawności działania całego systemu.

Nasza FIRMA  jakość usług opiera na doświadczeniu wykwalifikowanej kadry.

Współpracujemy ze starannie dobranymi producentami sprzętu. Dzięki temu mamy pewność, że nasze instalacje i oferowane do sprzedaży urządzenia działają bez zarzutu.

Klimatyzacje, chłodnie, mroźnie, projektowanie, montaż, konserwacja, kopiarki, profesjonalny serwis są atrybutami naszej firmy.

Nasza główna siedziba znajduje się w Płocku, ale naszymi klientami są firmy z terenu całego kraju. Na stałe współpracujemy z wieloma firmami z branży ( HVAC ) klimatyzacyjnej, chłodniczej, 

Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty handlowej w celu zbudowania portfolio konwergentnych rozwiązań w odbu gałęziach naszej działalności. Niniejsza strona poświęcona została rozwiazaniom z branży HVAC.

Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem wiedzy naszego zespołu dzięki szkoleniom handlowo technicznym, zdobywamy niebedne uprawnienia branżowe i zawodowe. Członkowie naszego teamu posiadają uprawnienia do wykonywania zawodu, jak również niezbędną wiedzę popartą wieloma latami doświadczeń