Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Spółka ABC COMPLEX POLSKA oferuje sprzedaż, montaż oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną w zakresie montażu klimatyzacji mechanicznej dla budynków biurowych, przemysłowych jak i dla inwestorów prywatnych. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie elementy aktywne i pasywne systemów wentylacji, propozycję utrzymania w ruchu, a zwłaszcza czyszczenie ( odkażanie, odgrzybianie, ozonowanie, zamgławianie ).

Nasz partner w zakresie rekuperacji:

Rekuperatory Kaisai to wysokowydajne urządzenia z odzyskiem ciepła przeznaczone do wentylacji mechanicznej domów, mieszkań, biur i sklepów. Podczas pracy zastępują powietrze wywiewane z pomieszczeń wewnętrznych powietrzem pochodzącym z zewnątrz, oczyszczonym dzięki specjalnemu wysokowydajnemu filtrowi klasy F7.

Przeciwprądowy wymiennik odzysku zapobiega stratom ciepła zimą, odzyskując do 92,5% energii.

Systemy wentylacyjne Kaisai produkowane są zgodnie z dyrektywą Ekoprojekt (EcoDesign), charakteryzują się ekonomiczną i intuicyjną pracą oraz wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. 

Centrale mają możliwość uniwersalnego montażu – w wersji pionowej lub poziomej (KVX-150) oraz w wersji podwieszanej na ścianie lub stojącej za pomocą opcjonalnej ramy (KVX-270/360/460).

Nowoczesny zadajnik umożliwia pracę urządzenia w różnych trybach, jak również wpięcie czujników wilgotności, stężenia CO2 oraz różnicy ciśnień. Dostępny opcjonalnie moduł WiFi pozwala na zdalne sterowanie i wprowadzanie parametrów pracy rekuperatora przy użyciu smartfona lub tabletu. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.